ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Комплекс технічний робіт

Технічна підтримка - це комплекс робіт з контролю і забезпечення безперервної та якісної роботи сайту. Він повинен бути захищений від зломів і вірусів, а також доступний користувачам цілодобово.

Команда фахівців стежить, щоб всі модулі і функціонал сайту працювали справно. Також важливою є швидкість обробки даних, роботи скриптів і завантаження сторінок сайту.

Технічна оптимізація

Розробники рідко говорять про це клієнтам, але пошукові системи, особливо Google, перевіряють роботу кожного сайту - вище згадані та інші пункти, що входять до комплексу робіт із технічної допомоги. І якщо код вашого сайту не оптимізований, скрипти дають збої, і навіть якщо картинки не стиснуті до потрібного розміру і інші, здавалося б дрібниці, то рейтинг вашого сайту буде знижений, що вплине на його видачу і можливість потрапити в ТОП.

Техпідтримка і просування

Якщо ми торкнулися і просування сайту, то варто згадати, що відділ технічної підтримки відповідає за те, щоб сторінки сайту індексувалися в пошукових системах. Проводяться роботи по налаштуванню нових сторінок, додаткових файлів (robot.txt) та іншого, що дозволяє швидше і вище просунути сайт.

Інновації

Як ви вже зрозуміли, технічна підтримка є дуже важливою, якщо ви хочете домогтися успіху в своїй справі, щоб ваш бізнес в інтернеті давав відмінні результати. Технічна підтримка дозволить вчасно знайти неполадки і усунути їх, визначити, як поліпшити сайт і зробити це. Постійно з'являються якісь оновлення, нові функції, можливості донесення користувачам важливої інформації, а техпідтримка сайту допомагає вчасно впровадити ці інновації в ваш бізнес.