СТВОРЕННЯ САЙТІВ

Ми об'єднуємо ваші перспективи з нашим досвідом для створення спільних рішень.

Наша компанія пропонує повний сервіс сучасних технологій для створення масштабованих рішень відповідно до ваших вимог. У вас проблеми з бізнесом? Ми знаходимо рішення. Ми працюємо, щоб зрозуміти ваші бізнес-цілі і прагнення, поведінку і потреби аудиторії, а потім перевести їх в результат.

Ми спеціалізуємося на стійких веб-рішеннях, які витримують великі навантаження. Використовуємо добре перевірені технології, коли це можливо, розширюючи їх багаторазово. Наша мета - створювати сайти, які ростуть і розвиваються разом з вашою організацією.

Унікальний підхід

Кожна компанія унікальна, тому і проект повинен бути таким. Ми вивчаємо все до найдрібніших деталей, починаючи з роду діяльності, її можливостей, перспектив, цільової аудиторії, закінчуючи конкурентами. Це дозволяє знайти ту особливість - родзинку, яка виведе компанію на новий рівень, виділить серед конкурентів і зачепить навіть тих клієнтів, які просто зайшли подивитися сайт.

Наша задача

Наше завдання не просто написати купу коду, а створити сайт, який зможе утримати старих клієнтів, привести нових, допоможе полегшити роботу менеджерів і масштабувати ваш бізнес. Все це можливо завдяки комплексному підходу: деталізований маркетинговий план, цікавий і привабливий дизайн, продуманий до дрібниць функціонал сайту і якісний контент.

Турбота про клієнта

При створенні сайту ми думаємо не тільки про конверсію і красиву упаковку, а й про нашого клієнта і його команду. Тому для спрощення роботи менеджерів, ми налаштовуємо синхронізацію з 1С, що дозволяє в автоматичному режимі оновлювати товари, ціни, отримувати всі дані про зареєстрованих користувачів та інше. Також можливе підключення різних додаткових засобів, починаючи від онлайн-консультанта і закінчуючи CRM-системою.

Адміністративна панель

Також надаємо дуже зручну адміністративну панель з управління сайтом, яка дозволяє з легкістю на інтуїтивному рівні редагувати сторінки сайту. При передачі проекту клієнтові обов'язково надаємо інструкції з управління сайтом, розповідаємо всі тонкощі і надаємо підтримку. Жоден проект не залишається без перегляду і жоден клієнт не залишається зі своїм проектом сам на сам.