Оренда Інтернет магазину

Оренда інтернет-магазину

Хто не мріяв про свій бізнес-проект, який не тільки буде приносити стабільний прибуток, а дозволить заробляти гроші з задоволенням, невимушено перетворюючи роботу в улюблене заняття? Сьогодні це реальність, адже ми пропонуємо готовий засіб для розвитку успішного бізнесу - це оренда інтернет-магазину, створеного нашими фахівцями. Ми створюємо - ви отримуєте незмінно зростаючий дохід!


Наш широкий асортимент рішень дає вам можливість взяти в оренду інтернет-магазин, який буде відповідати всім вашим побажанням і обсягам поставлених завдань, в ньому буде весь необхідний функціонал для здійснення високоякісного просування сайту та продажу товару будь-якого призначення. Це може бути як найпростіше, так і найскладніше рішення, яке протягом всієї вашої діяльності буде супроводжуватися нашою технічною підтримкою і розвитком ресурсу.

Що ви отримуєте разом з орендою інтернет-магазину

Отримавши в оренду інтернет-магазин, ви своїми силами можете справлятися з цілим рядом робіт без будь-якої спеціальної підготовки і знань програмування за допомогою встановленої панелі управління сайтом:

  • Наповнювати каталог магазину товарами, постійно оновлювати асортимент в онлайн-вітрині;
  • Переглядати всі замовлення з панелі управління і обробляти їх;
  • Оновлювати інформаційні розділи, скорочувати обсяги і поліпшувати структуру текстів, встановлювати ціни, код і опис до товару, завантажувати фотографії з різного ракурсу;
  • У вашому розпорядженні будуть платні і безкоштовні модулі, що дозволяють зробити сайт більш зручним для роботи і презентабельним для замовників.
     

Ваші права при оренді інтернет-магазину


Початок співпраці з нами гарантує вам 100% налаштування орендованого інтернет-магазину зі зміною функціональності і дизайну сайту відповідно до ваших вимог. Ми працюємо індивідуально з кожним нашим замовником, пропонуючи найрентабельніші умови, залишаючи за вами такі права:

  • Домен, на якому відкривається ваш інтернет-магазин, належить вам і тільки вам;
  • За вами зберігаються права на всю складену вами на сторінках сайту інформацію. Це додана база даних про товар, інформаційні розділи, список вироблених замовлень, а також створені нами спеціально для вас графічні зображення, дизайн сайту для ведення торгівлі і, звичайно ж - всі існуючі html-сторінки. При першій же вашій вимозі ми надаємо цю інформацію.

 

Які права залишаються за нами


Керівництво нашої компанії не передає власнику орендованого інтернет-магазину права на розроблене нами програмне забезпечення та панель управління сайтом, а також на спроектовану базу даних і дані налаштувань. Це право вето залишається за нами з метою захистити сайт від небажаних піратських атак.

Базові функції вашого майбутнього магазину


Якщо ви не готові платити великі гроші за формування нового інтернет-магазину, ми запропонуємо взяти його в оренду всього за п'ять хвилин! У ньому будуть зручні структуровані модулі та функціональні групи, серед яких каталог товарів, картка товару, відео в картці товару, корзина і форма замовлення, сортування продукції, фільтр відбору товарів за властивостями. Звичайно ж, покупці завжди зможуть залишити свої відгуки на кожен товар в певному розділі і дізнатися контактні дані для зв'язку з магазином.


Ми сформуємо для вас модуль «Слайдер», «фотогалерею», «категорію товарів» та інші відмінні опції, що дозволяють обробляти замовлення і управляти комерційним каталогом.
Орендуйте інтернет-магазин для досягнення своїх цілей, торгуйте на радість замовникам і собі в прибуток. На всі питання готові відповісти і підтримати технічним супроводом. Для тих, хто хоче індивідуальний проект з більш оригінальним дизайном, наша команда розробить інтернет-магазин з розширеними функціональними рішеннями під конкретне підприємство, але за вищим тарифом.