КОНТЕНТ ПІДТРИМКА

В інтернеті є безліч сайтів компаній, які непримітні і нічим не відрізняються один від одного. Вони не цікаві користувачам, навіть якщо послуги або товари, які ті пропонують безцінні. Щоб ваш проект не спіткала та ж доля або ви хочете змінити цю сумну ситуацію, варто грамотно і якісно упакувати ваш бізнес в інтернеті, а це неможливо без якісного контенту.

Багато хто не надає контенту великого значення і думає, що клієнта можна зацікавити тільки низькими цінами, цікавими акціями або унікальними товарами/послугами. І в цьому основна помилка. Як показує практика, а у нас її більше 10 років, головне, правильна подача - грамотно підібраний і вміло розміщений контент дозволяє продати все що завгодно і навіть за завищеною ціною.

Компанія ABCname надає комплекс робіт по створенню контенту і його розміщенню. Ми зробимо все, щоб ваш сайт став не тільки привабливим, але і впізнаваним, затребуваним.

Інформаційна підтримка

Інформаційна підтримка - це комплекс робіт, спрямованих на регулярне додавання/зміну інформації на сайті для його відповідності інтересам користувачів.
Пошуковим системам подобаються сайти з постійно оновлюваним контентом. Такі інтернет-проекти сприймаються пошуковими системами як "корисні" і займають хороші позиції в пошуковій видачі.

Прибутковість сайту

Прибутковість сайту безпосереднім чином залежить від актуальності представленої на ньому інформації.
Часто керівники компаній, коли отримують від розробників виконаний сайт, надалі згадують про його існування лише тоді, коли щось починає йти не так. Коли немає замовлень і немає прибутку (: Непривабливий каталог продукції, відсутність фотографій, торішні новини, застарілі контактні дані можуть стати основною причиною.

CMS

Для того, щоб оновлювати інформацію на сайті своїми силами, потрібно вивчити систему управління сайтом (CMS), скласти привабливі тексти, які будуть продаватися, вникнути в деякі тонкощі гіпертекстової розмітки (HTML) і ін. Краще відразу доручити цю роботу професіоналам - це заощадить Ваш час і гроші.

abcname

Інформаційна підтримка сайтів від компанії ABCname:

  • Оновлення контенту. Заміна застарілої інформації актуальною, додавання нових статей.
  • Підтримка сервісів, що вимагають постійного відновлення. Регулярне оновлення інтерактивних елементів сайту.
  • Розміщення медіа контенту. Додавання на сайт банерів, аудіозаписів, flash і відеороликів.
  • Переклад сторінок сайту іноземними мовами.