ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГ

Збільшіть число потенційних клієнтів і продажу за допомогою комплексу послуг інтернет маркетингу.

На відміну від багатьох інших компаній, ми не тільки аналізуємо і рекомендуємо, що можна зробити для залучення нових клієнтів. Ми забезпечуємо повний комплекс робіт і видаємо результат. Забудьте про пошуки seo-фахівця, спеціаліста з контенту, дизайнера, верстальника, програміста та інших фахівців, які зроблять весь перелік робіт, який вам пришле ваш маркетолог. Тепер у вас є ми - команда, яка зробить все за вас.

За останні 10 років маркетинг змінився більше, ніж за останні 100 років, що вивело нас із епохи телевізійних роликів та друкованої реклами в епоху веб-сайтів, онлайн-відео, соціальних мереж і Google. Споживачі сьогодні підключені до мережі 24/7, а дорослі витрачають більше 6 годин на день на споживання цифрових медіа, і це не рахуючи тих, чия робота залежить від інтернету.

Як ви перетворюєте цих онлайн-споживачів в платних клієнтів? Ваш веб-сайт, ймовірно, є вашим найважливішим маркетинговим активом і повинен служити вашим цілодобовим торговим представником. Але як легко це зробити?

Аналіз ринку, розробка стратегії

Дозвольте команді з інтернет маркетингу допомогти вам розробити стратегію онлайн-маркетингу, щоб залучити відвідувачів на ваш сайт і перетворити цих відвідувачів в потенційних клієнтів і продаж. Зв'яжіться з нами сьогодні і почніть домінувати в Інтернеті.

Запуск роботи

З чого все починається? З аудиту. Ми проводимо ретельний аналіз вашого сайту, діяльності вашої компанії і згадок про неї в мережі інтернет. Не обходимо стороною і ваших конкурентів, адже щоб піднятися над ними, потрібно їх досконально вивчити.

Попадання в ціль

Завдяки ретельному аналізу ми будемо виявляти сильні і слабкі сторони, загрози і можливості з точки зору цифрового маркетингу, включаючи практичні ідеї, які ви можете використовувати, щоб усунути будь-які прогалини і випередити конкурентів. Ми надамо індивідуальні рекомендації про те, як можна поліпшити присутність вашої компанії в Інтернеті і з вашого схвалення втілимо їх.

Отримання прибутку

Наша команда пройдеться по всьому, що може дати хоч якусь користь вашій компанії, починаючи з поліпшення якості контенту, дизайну та коду сайту, пошукової оптимізації, налаштування рекламних компаній і закінчуючи оптимізацією конверсії. Такий комплексний підхід дозволить утерти ніс вашим конкурентам.