Головна сторінка

Головну сторінку сайту розробили у вигляді "Лендінгу". На сторінці клієнти можуть знайти всю необхідну інформацію для прийняття рішення. Тут є блок з перевагами, за які варто вибирати цю компанію, список послуг, відгуки клієнтів, опис про діяльність компанії і звичайно ж контактні дані, щоб зв'язатися з менеджером.

Як доповнення розмістили і блок з цікавими статтями, в яких користувачі можуть знайти корисну для них інформацію. А для тих, хто хоче дізнатися більше, надається можливість перейти в будь-який з розділів сайту, де детально розписані всі послуги, ціни, прайси і багато іншого. Більше цікавих сайтів можна подивитися тут.

Головна сторінка

Будівельна компанія "Давита Буд" надає свої послуги в місті Вінниця та по всій Вінницькій області.

Нашим завданням було створити простий сайт, де були б описані всі послуги компанії. Також ми додали на сайті прайс по всіх роботам для самостійно прорахунку вартості клент потрібних їм послуг. А щоб ближче познайомитися з компанією розмістили в галереї фотографії з об'єктів, на яких працювали хлопці з Давита Буд.

Зворотній зв'язок

Зацікавлені в роботі з нами?

Якщо у вас виникли питання по розробці проекту, оптимізації, рекламі в Інтернеті - ми завжди будемо раді на них відповісти.